Loading...

*همیشه در کنار شما هستیم*

خداوند را شاکریم که توانستیم در سال حمایت از کالای ایرانی در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی میزبان عزیزانی باشیم که چهل و سه سال میهمان خانه های گرمشان بوده ایم.
حضور صمیمانه و پرشور شما عزیزان درغرفه لوازم خانگی پارس -غرفه خودتان – در نمایشگاه بین المللی تهران زبان و قلم ما را برای تشکر قاصر و ناتوان کرده است.

از مهر ماه سال 1354 که اولین یخچال پارس میزبان  شما و میهمانان درون خانه شما شد  تا امروز که وارد چهل و چهارمین سال تاسیس شرکت میشویم ، سه نسل از خانواده های  ایرانی همراه محصولات پارس بزرگ شده اند. حضور فرزندان دلبند شما در غرفه پارس دلگرمی بزرگی برای ما بود که نشان از امتداد این اعتماد چهل و  سه ساله  است.برنامه نقاشی کودکان در نمایشگاه بین المللی لوازم خانگی آذر 97 فرصتی برای دوستی نونهالان امروز و سرنوشت سازان فردای کشور با کالای ایرانی بود که خوشحالیم  لبخند را برلبان آنها دیدیم .از بین تمام نقاشی ها، به چهارنقاشی به عنوان منتخب باشگاه مشتریان پارس ، جایزه ویژه ( یکدستگاه جاروبرقی پارس 510 پارس ) اهدا می گردد و به مناسبت آغاز چهل و چهارمین سال فعالیت شرکت لوازم خانگی پارس ، چهل وچهار اثر نقاشی برگزیده معرفی می شوند که برنده چهارمیلیون و چهارصد هزار ریال بن خرید از سایت پارس می گردند. ازین که مجبور بودیم  تعداد محدودی را گزینش نماییم عذر ما را پذیرا باشید، بی تعارف نقاشی های کشیده شده همه زیبا و تحسین برانگیز هستند و انتخاب نقاشی یا حتی نقاشی های برگزیده بدلیل حجم نقاشی ها و هم کیفیت و زیبایی و خلاقیت نقاشی های کشیده شده کاری بسیار دشوار بود. به همین  دلیل از تمامی بازدیدکنندگان گرامی تقاضا داریم در انتخاب بهترین نفر برگزیده به ما کمک کنند. بعد از ده روز به نفری که بالاترین امتیاز را آورده باشد یک دستگاه یخچال فریزر دوقلوی ۱۷۰۰ پارس اهدا خواهد شد.همچنین به نفر دوم یک دستگاه لباسشویی تمام اتوماتیک ۸ کیلویی پارس و به نفر سوم نیز یک دستگاه یخچال فریزر دو درب ۱۸۸۰ پارس اهدا می گردد .

شماره نقاشی را به شماره پیامک 50001997 ارسال فرمائید.

عکس های نمایشگاه

آخرین اخبار

عکس های نمایشگاه لوازم خانگی تبریز

با توجه به تعداد زیاد عکس ها، لطفا تا بارگزاری کامل صفحه منتظر بمانید. برای مشاهده بزرگتر هر عکس، روی آن کلیک کنید. عکس های نمایشگاه لوازم خانگی تبریز [...]

نقاشی های نمایشگاه تبریز

با توجه به تعداد زیاد عکس ها، لطفا تا بارگزاری کامل صفحه منتظر بمانید. برای مشاهده بزرگتر هر عکس، روی آن کلیک کنید.   نقاشی های نمایشگاه تبریز   برای رای [...]

نقاشی های نمایشگاه مشهد

نقاشی های نمایشگاه مشهد آخرین اخبار برای دیدن شماره هر نقاشی روی آن کلیک کنید *لطفا پس از پر کردن فرم ها ُ شماره [...]

By |2018-12-08T02:58:21+03:30نوامبر 30th, 2018|مسابقه, نمایشگاه ها|0 Comments

نظر بدهید